ordinační doba  Ordinační doba

 

   Kontakt:

Pondělí–Pátek

 

8:00 - 18:00

 

 

Telefon: 774 423 471

e-mail: zubni@medikap.cz

 

služby

Veškeré stomatologické výkony provádíme za použití dentálního mikroskopu

 

Pravidelné preventivní prohlídky

Prohlídky chrupu a dutiny ústní včetně dalších vyšetření, testů a opatření, vedoucích k včasné diagnostice zubního kazu.

 

Estetická stomatologie a protetika

Estetické výplně, korekce tvaru zubu, dostavby zubů po úrazech, bělení zubů zevní i vnitřní, zhotovení náhrad částečně i celkově ztracených zubů, náhrady nesené implantáty.

 

Dětská stomatologie

Preventivní prohlídky chrupu dětí od 1 roku věku, výživové a stravovací poradenství s ohledem na vznik zubního kazu, testy pro stanovení rizika kazivosti, lokální prevence fluoridovými preparáty.

 

Parodontologie
Léčba a zachování závěsného aparátu zubu a dásní. Terapie zánětu, ústupu dásní i úbytku kosti v okolí zubů.

 

Stomatochirurgie a implantologie

Extrakce zubů s nepříznivou polohou, odstranění dosud neprořezaných nebo částečně prořezaných zubů moudrosti, úpravy dásňových výběžků před zhotovením náhrad, zavedení dentálních implantátů, doplnění chybějícící kosti (augmentace).

Ortodoncie - terapie nefyziologického postavení zubů, poruch prořezávání zubů. Preprotetická korekce postavení zubů.

 

Dentální hygienistka

Poučení o vhodném způsobu provádění ústní hygieny včetně nácviku zubními pomůckami, poučení o desinfekčních přípravcích a fluoridových preparátech, odstranění naddásňového zubního kamene ručně i ultrazvukem, profesní číštění zubů s ošetřením skloviny po výkonu (air-flow). Na služby dentální hygienistky nabízíme pro firmy i jednotlivce dárkové certifikáty.

 

Elektronická platba

Platby za výkony je možno provádět platebními kartami.